Włączeni w akcję

Metamorfoza z uśmiechem w roli głównej – Natalia Chylewska

 

natalia chylewskaMa 19 lat. Mieszka w Mroczy. Studiuje na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Aktualnie jest na pierwszym roku technologii żywności i żywienia człowieka. Chciałaby ukończyć studia, znaleźć pracę, wyjść za mąż i mieć szczęśliwą rodzinę.

W wolnych chwilach jest hostessą podczas różnego rodzaju akcjach, eventach itp. Ma o dwa lata starszą siostrę. Mieszka z rodzicami, babcią i siostrą w Mroczy.

Postanowiła wziąć udział w akcji, gdyż miała, jak twierdzi, mały problem z wyglądem, jednak głównym jej problemem była ogromna ilość włosów oraz niezbyt ładne zęby.

– Wiedziałam, że ta metamorfoza mi pomoże – zauważa pani Natalia. – Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tego typu akcji. Czuje się piękna. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do mojej metamorfozy. A najbardziej chciałabym podziękować doktorowi panu Kazimierzowi Szulistowi. Dzięki Niemu mój uśmiech nie schodzi z twarzy – dodaje.

Faktycznie, pani Natalia to pierwsza osoba, która w ramach akcji „Czas” na metamorfozy” skorzystała z usług stomatologicznych. Uzębieniem pani Natalii zajął się dr Kazimierz Szulist, którego gabinet mieści się przy ulicy Bydgoskiej w Nakle nad Notecią. Przez kilka tygodni pani Natalia korzystała z szeregu zabiegów. Efekt jest imponujący, o czym sama mówi.

Nad metamorfozą Natalii Chylewskiej pracowali:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *